Lightbox tabela m2 Fiyatı ne kadar?

Lightbox tabela fiyatlandırması yaparken maalesef metrekare fiyatı belirleyemiyoruz. Bazı ölçülerde metrekarede 4metre malzeme kullanırken, bazı ölçülerde metrekare aynı dahi olsa 10 metre malzemeyi geçebiliyor. Her müşterimize maliyet odaklı optimum fiyatı vermek için özel fiyatlandırma yapıyoruz.

Sadece baskı hizmetiniz var mı?

Evet, Lightbox tabela ürünleri için önceden yapılmış ürünlerinizin ölçülerine göre sadece baskı üretebiliyoruz. Baskı yapılacak ürün için ölçüleri firmamıza bildirmeniz ve talep ettiğiniz lightbox tabela görselini firmamıza iletmeniz gerekmektedir.

Lightbox tabela için onarım hizmeti veriyormusunuz?

Evet, daha önce farklı firmalara veya firmamıza yaptırmış olduğunuz mevcut lightbox tabela ürünlerinizde LED değişimi, Görsel değişimi veya diğer arızalar için hizmet veriyoruz.

Ürünleriniz garantili mi?

Firmamızın satışını ve üretimini yapmış olduğu tüm ürünler avrupa standartlarında üretilmektedir ve minimum 2 yıl garanti kapsamındadır.

İstediğim ölçüde ürünü sepete ekleyemiyorum

Bazı ürünlerde (lightbox tabela vb. ) özel ölçüde üretimimiz olduğu için ürün sayfalarında yayınlanan ölçüler tek ölçüdür, diğer ölçülerde sipariş vermek için telefon ile iletişime geçmeniz gerekir, ayrıca ürün görseli için de iletişim sağlanmalıdır.

Toptan alımlarda veya bayi indirimi yapıyormusunuz?

Evet, üretici firma olduğumuz için bazı ajans, reklam firmaları ve elektrik firmaları ile çalışıyoruz. Süreklilik arz eden veya adetli alımlarda indirim yapıyoruz.

Ürünlerinizi showroomda görebilirmiyiz?

Üretim ve showroom adreslerimiz aynıdır. Bu nedenle iletişim sayfamızda bulunan adrese gelerek ürünlerimizi doğrudan görebilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme var mı?

Evet kredi kartı ile ödeme kabul ediyoruz.